WinTuning 8 v1.2 Full sürüm indir

Resmi büyütmek için tıklayın.

WinTuning 8 1.2 Full

WinTuning,Windows 8 Optimizasyon Programı

WinTuning 8 Windows WinTuning işletim sistemi için tasarlanmış bir bilgisayar hızlandırma ve optimizasyon programıdır. Program aslında çok sayıda aracı birleştiren bir araç kutusu şeklindedir.

WinTuning 8 gereksiz dosya silme aracı sayesinde bilgisayarınızda yer kaplayan ve Windows WinTuning’yi şişirerek hantallaşmasını sağlayan çöp dosyaları tepit eder ve bu dosyaları temizleyerek hem disk alanı kazandırır hem de bilgisayarınızın daha rahat işlem yapabilmesini sağlayarak performansını arttırır. WinTuning 7 benzer şekilde internet tarayıcılarının oluşturduğu kalıntı dosyaları da temizler. İnternet geçmişi silme aracı sayesinde tarayıcı önbellekleri, çerez dosyaları ve ziyaret edilen sayfalar geçmişi silinebilmektedir. Bu işlem sonucu hem kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz hem de internet hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
WinTuning 8’nin bir diğer önemli özelliği başlangıç programlarını ayarlama seçeneğidir. Bu araç sayesinde Windows ile başlayan programları denetleyebilir, gereksiz olanları devre dışı bırakabilirsiniz. Böylece Windows 7’nin açılışını kontrol altına alabilir ve açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

WinTuning 8 bilgisayarınızda yüklü olan programları denetleyerek program güncellemelerini kontrol etme özelliğine de sahiptir. Bu araç sayesinde bilgisayarınızda en güncel programların yüklü olduğundan emin olabilirsiniz ve güncel sürümlerin getirdiği performans artışlarından faydalanabilirsiniz.

Program Windows boot seçeneklerini düzenlemeye de imkan vermektedir. Bilgisayarınızda Windows 7’den başka işletim sistemleri yüklüyse bilgisayar açılışında boot ekranında listelenen işletim sistemlerinin isimlerini değiştirebilir, listelenme süresini belirleyebilir ve listelenme sıralarını değiştirebilirsiniz.

WinTuning 8’nin çok sayıdaki araçlarından bir diğeri de otomatik bilgisayar kapatma aracıdır. Bu araç sayesinde bilgisayarınızın belirleyeceğiniz bir süre sonunda otomatik olarak kapatılmasını sağlayabilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.

NOT: serial içermekte

————————————————————-

Boyut: 47 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre:rupi
Tarama: Webroot. / Durum Temiz
Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.
WinTuning 8 1.2

(((Alternatif)))

WinTuning 8 1.2
tık işaretin, kaldırıp downloada basın
WinTuning 8 v1.2 Full sürüm indir
Kırık Link Bildir!Önceki Yazı:Ashampoo Slideshow Studio HD Full 2.0.6.2 Türkçe

Sonraki Yazı:Fishing Simulator 2011 Full Tek link indir

Benzer Yazılar
Yorumlar

Yandex.Metrica
Yazılar(RSS) | Sitemap | image Sitemap | Ping