Active Partition Recovery Full Pro Enterprise indir, en iyi veri kurtarma dosya resim kurtarma programıdır

Active Partition Recovery Full Pro + Enterprise  Tam indir

Evet bugün size alanında en iyilerden ancak ismini pek kişinin bilmediği bir veri kurtarma yazılımı olan Active Partition Recovery programını anlatacağım.Bundan yaklasık 3 ay önce harici harddiskimde olusan sorundan dolayı verilerimi kaybetmiştim , ve içinde önemli yedeklerim vardı , eski bilgisayarımda ve programın eski sürümüyle verilerin tümünü kurtarmam 3 günü buldu.Ancak dün yaptığım bir hata yüzünden yeni bilgisayarımın harddiski sıfırlandı.

İçinde gerçekten benim için önemli olan yaklasık 300GB veri vardı.Ne yapayım derken hemen yeni aldığım WindowsUpgradeOffer kampanyası ile aldığım Windows 8 i kurup , önce alternatif bir yazılım Recuva’yı denedim , ancak pek başarı elde ettiğimi söyleyemem.Sonra benim önceki kahramanım Active Partition Recovery’i kurup saat 00:00 gibi sektör taramasını başlattım.Çoğu partition durumu “Very Bad” olarak gözüküyordu , önemli verilerimin olduğu partition da öyle gözüküyordu , umudumu yitirmeye başlamıştım.Saat 03:00 gibi uyandığımda sektör taraması bitmiş verilerin kurtarıma hazır olduğunu gördüm , aslında içinden yaklasık 10mb lık veri kurtarıp kapamayı düsünmüstüm , sonra bu hızlı ve tüm dosyaları kurtardığını görünce , harici harddiskime tüm partitionların bir imajını çekip diğer partitiona aynı şekilde yükleyecektim ki saat 8 oldu halen bitmedi.Okula. giderken de bilgisayarı açık bıraktım , giderken %80 falandı sanırım hatırlamıyorum yarım saatlik işi kalmıştı.Ancak okula gitmem gerekti , okula gidip geldiğimde ise verilerimin tamamının imajını sağlam bi şekilde alınıp , geri yüklemeye hazır olduğunu gördüm , şu an imajı geri yüklüyorum , tüm oyunlarım , müzik arşivim , fotoğraflar , photoshop arşivim , php eğitim setlerim , yaptığım css&html ve wordpress entegresi bitmiş kişisel sitem.. Hepsi başarılı bir şekilde Very Bad durumunda olan partitiondan kolay bi şekilde çektim.

Program sayesinde tüm verilerim eskisi şekilde aynı düzende kurtarıldı , sanki hiç silinmemiş gibi , ancak hatırlatayım program ücretli , internette demo versiyonları var ancak sadece sektörleri tarayıp verileri gösteriyor ama kayıt edemiyorsunuz.Programı ben satın alıp mı kullandım? Maalesef ki hayır , keşke program Türk yapımı bir program olsaydı da para verip alsaydım diyesim var, şimdi diğer arkadaşlar yabancılara ne zorun var ? diye sorular soracaklardır ; Yabancılara zorum falan yok sadece ödeme yolları kısıtlı. :} Buda böyle bi tecrübemdir.
i.imgur.com/qV9f8LO.jpg
NOT: lisans içermekte
DİPNOT: Yazıyı baştan sona okumanızı tavsiye ederim

Boyut: 187-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7,8,xp,vista,32x64bit

i.imgur.com/vQnt1Is.gif

Active Partition Recovery Enterprise

(((Alternatif)))

Active Partition Recovery Enterprise

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Zorin OS İndir Linux 32×64 Bit Türkçe Big Hero 6 Bot Fight Apk Full v2.7.0 + Mod Hile Data
Benzer Yazılar

Yandex.Metrica