unnamed11

Android FM Radyo İnternetsiz Radyo Dinleyin Apk İndir

Android FM Radyo Apk İndir, Android Bu uygulama ile internete bağlanmadan radyo dinleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde internete bağlı olmaksızın radyo dinleyebilir ve dinlediğiniz müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda dinlediğiniz kanalları kayıt edebilir ve kayıt ettiğiniz kanallara çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut: 1-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Android FM Radyo Apk

(((Alternatif)))

Android FM Radyo Apk


Android FM Radyo İnternetsiz Radyo Dinleyin Apk İndir
Yorumlar
 • Çalışmamasının olası nedenleri:
  1) Radyo donanım olarak telefonunuzda yoksa hata vermesi normaldir her android telefonda radyo donanımı yok. Bazılarında var ancak erişime açık değil belki o cihazlarda işe yarayabilir.
  2) Radyo diyelim ki var, anten olarak kulaklık kullanır. Takılı değilse program çalışmaz. Benim kendi telefonum da o şekilde.
  3) Hadi hepsi var, üretici firma root olmadan bu donanıma erişimi engellemiş olabilir.

 • Çalışmamasının olası nedenleri:
  1) Radyo donanım olarak telefonunuzda yoksa hata vermesi normaldir her android telefonda radyo donanımı yok. Bazılarında var ancak erişime açık değil belki o cihazlarda işe yarayabilir.
  2) Radyo diyelim ki var, anten olarak kulaklık kullanır. Takılı değilse program çalışmaz. Benim kendi telefonum da o şekilde.
  3) Hadi hepsi var, üretici firma root olmadan bu donanıma erişimi engellemiş olabilir.

 • mehmet

  Bana göre telefonun kralı Nokia ama Nokia yanlış yaptı battı.Yaptığı yanlış symbian bırakıp androide geçmedi.Çünkü telefonda hemen hemen her şey var.Bizim ailede 2 tane 6230i, 1 tane 6300, 1 tane 5800, 2 tane 3310, 1 tane 6250, 1 tane N8 (bence kral telefon) var bunların hepsinde radyo ve telefon kapalı iken alarm çalma özelliği var. Bende şimdi mecburen android den dolayı yeni telefon aldım Samsung Galaxy S6 ama en basit şu alarm olayı telefon kapalı iken çalmıyor. O kadar para verip alıyorsun en basit olay yok. Samsung sitesinden bu durumu yazdım. Adamlara dedim ki benim eski Nokia telefonum var o telefonda telefon kapalı iken alarm çalıyor ama bu telefonda çalmıyor dedim. İnsanla dalga geçer gibi maalesef Samsungun çoğu telefonunda böyle bir özellik yok yazılımsal olarakta yok. Diyeceksin işte geri zakalı bende biliyorum olmadığını o yüzden sana söylüyorum ki çözüm üretin diye ama adamlara ne desen boş. Adamların umurunda mı sanki kullanırsan böyle kullanmazsan çokta umurumda olayına getiriyorlar işi.

  Diyeceğim radyo kartı olayı da böyle işine geliyorsa kısmına getiriyorlar.Çok zor olmasa gerek bir radyo kartı koymak.Galaxy Note 2 ye kadar bu kartı koyupta sonra koymamanın ne anlamı var bilmiyorum.Telefonun fiyatını düşürmek için desen o kadarda pahalı bişey olmasa gerek.

 • mehmet

  Benim anlamadığım radyo kartı olmayan telefonda nasıl çalışmasını bekliyorsunuzki.Telefonda radyo kartı varsa zaten adamlar içine radyo programını yüklüyorlar zaten.Radyo kartı olmadan bu program kulaklıkla falan çalışmaz.Programında durduruldu deyip hata vermesi normal arkadaşlar boşuna uğraşmayın.Çünkü program radyo kartı arıyor bulamayınca durduruldu hatası verip kapatıyor. Yanlış bilmiyorsam Samsung Galaxy Note 2 den sonra radyo kartı koymuyor telefonlara. Diğer telefon markalarını bilmiyorum.

  Bu programı paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum. Gerçekten radyo kartı olmadan bu programla radyo dinlememiz mümkünse nasıl olduğunu anlatsın. Program çalışsın. Ben alnından öpeyim.

  • Kaan Baki

   Koçum artık teknoloji gelişti radyo telefonlara yazılım güncellemeleri ile yazilimsal olarak getiriliyor. Eğer biraz teknoloji haberlerini takip edersen Samsung Galaxy S7’ye birkaçgün önce gelen bir yazılım güncellemsi ile FM radyo özelliğinin geldiğini görebilirsin.

   • mehmet

    Kaan Baki bey öncelikle kimse ile öyle koçum falan diye konuşulmaz. Teknolojiyi de olabildiğince yakından takip etmeye çalışıyorum.Ben bir bilgisayar öğretmeniyim.Bir şeyleri senden öğrenecek değilim. Şu da var ki her teknolojiyi takip eden veya bilgisayar öğretmeni olan biriside her teknolojiyi takip edecek veya her teknoloji hakkında bilgi sahibi olacak diye de bir şey yok. Bilmiyorsam bunu güzel bir dille söyleyebilirsin. İnsanlara hakaret eder gibi ya da küçümser gibi öyle koçum diye başlayan ve devam eden cümlelerle konuşulmaz. aheyahey arkadaş gereken açıklamayı zaten yapmış. Telefonda radyo kartı olup da o özelliğin açık olmadığını bilmiyordum bunu da öğrenmiş oldum. aheyahey arkadaşa bilgi paylaşımından dolayı teşekkürler. Şu da varki madem telefonda radyo kartı var neden yazılımı yok ve neden şimdi yeni bir güncelleme ile bu özellik getiriliyor orasına da anlam veremedim.Zaten S7 nin özelliklerinde radyo var diye belirtilmiş bu güncelleme gelene kadar radyo neden yoktu o da bir saçmalık.

    Ve gelelim asıl senin söylediğin konuya hani artık teknoloji gelişmiş ya artık telefonlara radyo özelliği yazılım güncellemeleri ile geliyormuş ya yazılımsal olarak geliyormuş ya.Benim telefonum S6 bunda radyo özelliği yok varsa bildiğin böyle bir yazılım söyle bende yükleyeyim. İnternet olmadan kulaklığımı takıp radyo dinleyeyim. Bende o zaman bütün bu söylediklerim için senden özür dileyeyim.Bükemediğin bileği öpeceksin demişler bende o eli öpeyim. Ama senin dediğin gibi bişey yoksa yani radyo kartı olmayan bir telefona ne yaparsan yap hangi programı yüklersen yükle internet olmadan kulaklığını takıp radyo dinlenemiyorsa o zaman sen ne yapacaksın.Kendini çok zekalı sanan arkadaş.

 • Selçuk

  Bu uygulamayı sadece General Mobile serisinde çalışıyormuş boşuna heveslenmeyin cibril dostum başlıkta belirt istersen.

 • selo

  Açmıyor general mobile uygulaması oldgu için sanırsam

 • Albay Fiko

  maalesef FMRadyo durdu hatası veriyor çözüm yok.general mobil telefonlarda güncellemelerden sonra fm radyo çalışmaz devre dışı bırakılmıştır.internette araştırdım.çözüm yok gibi

  • Mehmet34

   Arkadaşlar bu radyo programı sadece general mobile nin ilk sürümü olan (Jelly Bean) de çalışıyor.Diyer telefonlarda çalışmıyor. Üretici firma açık var diye bu özelliğini kaldırmış.

 • Talat Demirci

  Uygulamayi acmiyo menzil durduruldu hatasi veriyo bende ne zaman dir bunu ariyodum ama hayal kirikligi oldu

 • Talat Demirci

  Uygulamayi acmiyo menzil durduruldu hatasi veriyo bende ne zaman dir bunu ariyodum ama hayal kirikligi oldu

 • Zeki

  hocam yardım edin çalışmayı durdurdu hatası alıyorum telefon sürümüm 5.1.1

Yandex.Metrica
0,1250,125
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping