Resmi büyütmek için tıklayın.

Avast Internet Security 2013 8.0.1489 Türkçe Full Sürüm

İnternet Güvenlik Yazılımı

avast! Internet Security sahip olduğu pek çok güvenlik mekanizması ile internet üzerinden bilgisayarınıza girebilecek tehditlere karşı iyi bir kalkan oluşturuyor. Sadece bir antivirüs değil aynı zamanda güvenlik duvarı, e-posta spam filtreleri ve daha güvenli online ticaret ve bankacılık işlemleri için de pek çok güvenlik katmanı bulunduran yazılım bilgisayarınızı hackerlara ve zararlı yazılımlara karşı güvenle koruyor.

Avast’ın ücretsiz sürümünü indirmek için avast Free Antivirus 8 programını indirebilirsiniz.

Programın 8.0 sürümünde yer alan yeniliklere göz atacak olursak güvenliğimizi sağlamak için avast! ekibinin çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdiğini görebiliyoruz.

Hibrit Bulut Teknolojileri Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

avast! Internet Security artık virüs, spyware ve tüm diğer tehditlere karşı yenilenmiş yapısıyla karşımızda. Motorun yeni algoritması sayesinde yeni virüsleri bile anında tespit edebiliyor ve işleyebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Yeni!

Artık virüs veri tabanını güncellemek için toplu halde gelen büyük ve uzun sürede yüklenen virüs tanımlamaları yüklemeye gerek kalmıyor. Gerçek zamanlı güncelleme sayesinde yeni virüsler tespit edildiği anda programınız tarafından tanınıyor.

Dosya Popülerlik Sistemi Yeni!

avast! sistemlerinde bulunan binlerce dosya ile bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyalar artık karşılaştırılıyor ve dosyanın güvenlik kayıtlarına göre işlem yapılıyor. Daha önceden alınan şikayetler ve tespitler de bu sistem sayesinde virüs tanımlamalarında kullanılıyor.

Güvenlik Özellikleri Yazılım Güncelleme Yeni!

Bilgisayarınızda yer alan ve pek çok açık bulunduran program zamanla güncelleniyor ancak kullanıcılar maalesef düzenli olarak güncellemelerini gerçekleştirmiyorlar. avast! sizin yerinize bu programları güncelleyerek size ekstra koruma sağlıyor.

Web Tarayıcısı Temizleme Yeni!

22Find, Portalsepeti ve V9 gibi istenmeden yüklenen toolbar ve ana sayfaları kolayca avast! sayesinde temizleyebiliyor ve kurtulabiliyorsunuz.

Sessiz Güvenlik Duvarı İyileştirildi!

avast! Internet Security’de bulunan sessiz güvenlik duvarı hackerların bilgisayarınıza erişimini engellerken aynı zamanda istatistikler de tutuyor ve sıradışı aktivitelerde sizi bilgilendiriyor.

Davranış Kalkanı İyileştirildi!

Davranış kalkanı sayesinde PC’nizde bulunan herhangi bir program olması gereken dışında faaliyetlerde bulunduğunda avast! tarafından tespit edilebiliyor.

Antispam İyileştirildi!

E-postalarınıza gelen spam mailleri kolayca tespit edebilen avast! Internet Security böylece sizi gereksiz zaman kayıplarından ve tehlikeli dosyalardan koruyabiliyor.

Avast! Sandbox İyileştirildi!

Bilgisayarınızdaki yer alan programların ekstra bir güvenlik katmanı üzerinden çalıştırılması sayesinde gerçek bilgisayarınıza saldırılmasını ve veri hırsızlığını önleyen Avast! Sandbox özelliği de geliştirilmiş durumda.

NOT: Serial içermekte yıllık Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:114-mb Sıkıştırma: Rar / Şifresiz Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz Platform: Windows Tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.
Avast Internet Security 2013 Full 8.0.1497.376 Türkçe

(((Alternatif)))

Avast Internet Security 2013 Full 8.0.1497.376 Türkçe


Avast Internet Security 2013 Full 8.0.1497.376 Türkçe Tam indir
Yorumlar
  • KgnGksnn

    hocam ben lisanlıyamıyorum geçerlilik süresi bitmiş diyor

    • Cibril

      sitede güncel key verildi

Yandex.Metrica
0,1490,149
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping