Resmi büyütmek için tıklayın.

Avast Premier 8.0.1488.286 Türkçe Full Sürüm indir

Tam Kapsamlı Virüs ve İnternet Koruma Paketi

avast!’ın 8. sürümü ile birlikte yeni bir ürünü de karşımıza çıktı ve avast! Premier 8 sayesinde tüm bilgisayarınız hem virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı, hem de internetten gelebilecek tüm tehditlere karşı güven içerisinde.

avast!’ın tüm güvenlik mekanizmalarını içerisinde barındıran bu sürüm sayesinde avast! Pro Antivirus ve avast! Internet Security’nin işlevleri bir araya geliyor ve ek olarak sizi koruyacak bir kaç mekanizma daha yer alıyor.

Böylece bilgisayarlar için bütün bir koruma deneyimini sağlayan program başka hiç bir güvenlik yazılımı kullanmanıza gerek bırakmıyor. Dilerseniz programın özelliklerine kısaca değinelim.

Hibrit Bulut Teknolojileri
Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

avast!’ın ödüllü virüs tarama mekanizması sayesinde virüs, spyware ve tüm diğer zararlı yazılım ve tehditlere karşı tam bir koruma içerisindesiniz.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Yeni!

Virüs tanımları avast! sayesinde anlık olarak güncelleniyor ve uzun süren ve geç gelen güncellemelerden kaynaklanan sıkıntılar sona eriyor.

Dosya Popülerlik Sistemi Yeni!

Diğer kullanıcıların problemler yaşadıkları dosyaları siz de indirirseniz artık avast! tarafından bu durum tespit ediliyor ve sorunlar yaşamanız engelleniyor.

Güvenlik Özellikleri
Yazılım Güncelleyici Yeni!

PC’nizdeki diğer programlar avast! Premier tarafından otomatik olarak taranıyor ve güncellenmeleri gerekiyorsa bilgilendirilmeniz sağlanıyor. Güvenlik açıklarına karşı hazırlanan en son güncellemeleri artık kaçırmanız mümkün değil.

Web Tarayıcı Temizleme Yeni!

İnternette gezerken bilgisayarınızın tarayıcısına bulaşan toolbar ve diğer zararlı eklentileri bir kaç tıklama ile temizlemek artık sizin elinizde.

Sessiz Güvenlik Duvarı İyileştirildi!

avast!’ın güvenlik duvarı hackerlara ve sisteminize izinsiz girmeye çalışanlara karşı yüksek koruma sağlıyor ve bunu yaparken size rahatsızlık da vermiyor.

Davranış Kalkanı İyileştirildi!

Bilgisayarınızda kurulu olan programlar sıradışı davranmaya başladıklarında tespit edebilen avast! Premier böylece beklenmedik güvenlik açıklarına karşı sizi koruyor.

Antispam İyileştirildi!

E-postalar yoluyla bulaşan zararlı yazılımlardan korunabilmeniz için antispam özelliği daha da geliştiridildi.

AVAST! Sandbox İyileştirildi!

Uygulamalarınızı ekstra bir katman üzerinde çalıştıran AVAST! Sandbox sayesinde zararlı yazılımlar gerçek PC’nize erişemiyorlar ve işlev gösteremiyorlar.
Daha Fazla Kullanışlılık

Her Yerden Erişim Yeni!

Bilgisayarınızın uzaktan kontrol edilmesini sağlayan bu özellik sayesinde bir veya daha fazla bilgisayara uzak bağlantı gerçekleştirebilir ve gerçek zamanlı olarak işlem yapabilirsiniz.

Veri Temizleme Yeni!

Kaldırılan dosyalar tamamen silinmekte ve herhangi bir yöntem ile yeniden canlandırılmaları engellenmekte. Bu özellik sayesinde zararlı yazılımların yeniden bilgisayarınıza dönmesini tamamen engelleyebiliyorsunuz.

Yeni Kullanıcı Arayüzü Yeni!

Modern arayüz sayesinde hem denetleme hem de korunma işlevlerini kolayca halledebiliyor ve raporları inceleyebiliyorsunuz. Dilerseniz korumayı açmak ve kapatmak da sizin elinizde.

Dokunmatik Ekranlar için Optimizasyon Yeni!

Windows 8 ile birlikte giderek yaygınlaşan dokunmatik ekranlar ile tam uyumluluk avast! Premier 8’in yetenekleri arasında yer alıyor.

Uzaktan Yardım

NOT: Serial derdiniz olmayacak artık verdiğim keymaker ile dilediğiniz her daim güncelenen lisanslar,
Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:141-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.
Avast preimer 8.0.1488.286-2013

(((Alternatif)))

Avast premier 8.0.1488.286-2013


Avast Premier 8.0.1488.286 Türkçe Full Sürüm indir
Benzer Yazılar
Yorumlar
  • Yahya

    yükledim de hangisi premier ? Bide nası yapılıyo maddeler şeklinde anlatsana

    • Cibril

      sitede aratın avast lisanslama diye

Yandex.Metrica
0,1400,140
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping