Resmi büyütmek için tıklayın.

Avast Pro Antivirüs v8.0.1497.376 Türkçe Full

Profesyonel Antivirüs Programı

avast! Pro Antivirüs sahip olduğu yeni güvenlik katmanları ile Free Antivirus’ten ayrılıyor ve böylece çok daha yüksek koruma sağlayabiliyor. Uzun yıllardır en çok güvenilen güvenlik programlarından birisi olan avast! 8. versiyonu ile yepyeni özellikleri devreye sokuyor ve çok daha sıkı ancak bilgisayarları yormayan bir antivirüs olmaya devam ediyor.

Özellikle internet güvenliği konusunda kullanışlı yeni mekanizmaların devreye sokulduğu bu sürümde gerçekleşen değişikliklere göz atmak gerekirse;

Hibrit Bulut Teknolojileri
Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

Virüs, malware, spyware, trojan ve diğer internet tehditlerine karşı kullanılan ödüllü antivirüs tarama motoru sayesinde avast! artık en son virüslere karşı bile hızlı bir şekilde cevap verebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Yeni!

Uzun aralıklarla güncellenen virüs tarayıcıların aksine avast! anlık olarak kendini güncelliyor ve böylece tehlikeler size daha ulaşamadan sistem tarafından egale ediliyor.

Dosya Popülerlik Sistemi Yeni

İndirdiğiniz dosyalar daha önce farklı kullanıcılar tarafından indirildiyse ve sorunlar tespit edildiyse avast! Pro Antivirüs de önlemini alıyor ve dosyalar size ulaşamadan gereken güvenlik mekanizmalarını çalıştırıyor.

Güvenlik Özellikleri
Yazılım Güncelleyici Yeni

PC’nizde bulunan diğer programların en son sürümde olup olmadığını kontrol eden avast! Pro Antivirus böylece sizleri başka programların sebep olabileceği tehditlerden de korumuş oluyor.

Web Tarayıcı Temizleme Yeni

İnternet tarayıcınıza bulaşan onlarca toolbar, ana sayfa değiştiren eklenti gibi zararlı elementleri avast! kolayca temizleyebiliyor.

Davranış Kalkanı Yeni

Bilgisayarınızdaki programlar normalden farklı davranmaya başlarsa avast! bunu tespit ederek gerekli tüm önlemleri sizin yerinize alıyor.

Daha Fazla Kullanışlılık
Yeni Kullanıcı Arayüzü Yeni

NOT: Serial derdiniz olmayacak artık verdiğim keymaker ile dilediğiniz her daim güncelenen lisanslar,
Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:114-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.
Avast Pro Antivirüs 2013 Full v8.0.1497.376 Türkçe

(((Alternatif)))

Avast Pro Antivirüs 2013 Full v8.0.1497.376 Türkçe

Paylaşmak Güzeldir
Yazar

Vakti Geldi Ayrılığın…

Yaratıcı HD Wallpapers Masaüstü Resim Paket 2 indir Avast Premier Antivirus 2013 8.0.1497.376 Türkçe Full Tam indir

Yandex.Metrica