Resmi büyütmek için tıklayın.

CyberLink Power2Go 8 Essential v10.0.2522.0 Full sürüm

CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

Power2Go 8 tüm medya dosyalarınızı herhangi bir diske kopyalamanız için gereken tüm araçları size sunan gelişmiş bir CD/DVD/Blu-ray yazıcıdır. Sadece bir disk yazıcı olmanın dışında yeni eklenen sanal sürücü oluşturma, müzik kopyalama, düzenleme, format dönüştürme özellikleriyle de göz doldurmaktadır. Ayrıca yenilenen arayüzü ve sürükle-bırak yöntemi sayesinde yazdırma işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Gelişmiş güvenliği ve güvenlik özellikleriyle birlikte yüklenen Power2Go aynı zamanda sistem kurtarma diskleri oluşturmanıza izin verir. Böylelikle bilgisayarınızın herhangi bir şekilde sorun yaşaması durumunda kolaylıkla geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz. 256-bit disk şifreleme sayesinde tüm değerli verilerinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Hazır şablonlar ile DVD menüleri hazırlayabileceğiniz gibi, fotoğraflarınızı interaktif fotoğraf slayt gösterileri şeklinde CD’lere yazdırabilirsiniz. Böylece unutulmaz anlarınızı çok daha şık bir şekilde insanlarla paylaşabilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:280.mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.
CyberLink Power2Go 8 Essential

(((Alternatif)))

CyberLink Power2Go 8 Essential

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
    Sihirli Kedi Türkçe Dublaj İndir HD İzle Pom Poko Türkçe Dublaj İndir HD İzle
    
    Yandex.Metrica