Resmi büyütmek için tıklayın.

EASEUS Data Recovery Wizard WinPE Edition 7 Full indir

EaseUs Data Recovery Wizard ile harddisk, USB disk ve diğer depolama aygıtlarından yanlışlıkla sildiğiniz ya da kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz.
EaseUs Data Recovery Wizard, yanlışlıkla silinen verilerinizi kurtarmak için tasarlanmış çok gelişmiş bir veri kurtarma programıdır.Eğer kaybolmuş veya silinmiş önemli verilerinizi kurtarmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en güçlü veri kurtarma yazılımlarının başında EaseUs Data Recovery Wizard gelir.Program her türlü veri kaybını, her türlü depolama aygıtından hızlı ve gelişmiş bir şekilde geri getirebiliyor.
Data Recovery Wizard, Vista dahil tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilen bir veri kurtarma programıdır.Data Recovery Wizard, diğer veri kurtarma programları gibi sadece geri dönüşüm kutusundan silinen verileri kurtarmakla kalmaz.Aynı zamanda, DOS penceresinde silinen, network sürücüsünden silinen, SHIFT DELETE kombinasyonu ile silinen veri geri getirilmesi kolay olmayan her türlü veriyi geri getirebilecek kapasitede bir yazılımdır.Unicode dosya adları (Türkçe adlar da dahil) her türlü isimdeki veri geri getirilebilir.
Data Recovery Wizard, hasarlı disklerdeki ya da format atılmış sistemlerdeki verileri de geri getirebilen çok gelişmiş bir programdır.Ayrıca, disk bölümü değiştirilmiş ve verinin orjinal pozisyonu değiştirilmiş olsa bile veri kurtarılabilir.Data Recovery Wizard, tüm fiziksel diski tarayarak, veri izlerini tespit edebilir.
Hangi durumlarda Data Recovery Wizard ı kullanarak verilerimi geri getirebilirim?
– Format atılmış hard disklerde
– Zarar görmüş disklerde
– Yanlışlıkla silinmiş verilerde
– Sebepsiz dosya kaybolma durumlarında
– Beklenmedik sistem çökmeleri ve uygulama göçmelerinde
– Virüs bulaşmış ve zarar görmüş sistemlerde
– Boot problemi olan sistemlerde
– Bölümleme hataları oluşan ve zarar görmüş sistemlerde
– Güç dengesizliği nedeni ile hasarlı bilgisayar sistemlerinde
– Diğer her türlü beklenmedik dosya hataları ve disk hasarlarında Data Recovery Wizard programını kullanarak verilerinizi geri getirebilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.
Not: serial sorunu çıkarsa yorum atın anında eklenecektir

————————————————————-

Boyut:143-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.
EASEUS Data Recovery Wizard WinP

(((Alternatif)))

EASEUS Data Recovery Wizard WinP

(((Alternatif)))

EASEUS Data Recovery Wizard WinP

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Anvi AD Blocker Ultimate Full 3.2.0.0 Hediye Çekiliş Kampanyası ! 2015

Yandex.Metrica