holodance3

Holodance İndir – Full PC

Holodance PC , sanal gerçeklik olarak oynayacağınız bu oyunda bir ejderhaya sahip olacak ve ejderhanız ile keyif dolu dakikalar geçireceksiniz. Oyunda ejderhanızın size fırlattığı topları yakalayarak dans edecek ve ejderhanızla uçuş keyfinin tadını çıkaracaksınız. Harika grafiklerde ejderhanız ile keyif dolu dakikalar geçirecek ve gökyüzünde süzülerek manzaranın tadını çıkaracaksınız.
holodance
holodance2

Sistem Gereksinimleri
MINIMUM:
İşletim Sistemi: 7
İşlemci: i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX GeForce 970
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
————————————————————-

Boyut: 654-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Holodance

(((Alternatif)))

Holodance

(((Alternatif)))

Holodance

Paylaşmak Güzeldir
Yazar

“İnsanda Güzel Olan Yüzdür
Yüzde Güzel Olan Gözdür.
Ama İnsanı İnsan Yapan, “Ağzından Çıkan Sözdür”

Nuance Power PDF Standard 1.2 Multilingual Lance A Lot İndir – Full PC Aksiyon Oyunu
 • Google Türkçe İngilizce’den tercüme tercüme kullanılan – Ben bu çok korkunç gelmiyor umuyoruz:

  Her şeyden önce, kelime yaymak için teşekkür ederiz. Sadece onlar “bu sitelerden birine” tarama konum çünkü Holodance öğrenmek ve görmek insanlar olduğunu çok büyük olasılıkla. Biz maruz ihtiyaç ve biz olsun görünürlük her türlü içtenlikle minnettarım.

  O dedi: Size Steam oyun satın alırken sahip bir deneyim vermek asla Holodance bir çatlak sürümünü kullanarak. Biz bu oyun tam zamanlı çalışmak ve her bir veya iki hafta bültenleri dışarı itmek. Bazen sürüm biraz daha az, bazen biraz daha uzun sürer. Her yeni sürümü ile, ilave sabit hatalar ve yeni özellikler vardır. Bu yazının yazıldığı sırada, biz 0.6.0 zaten ve sen hala 0.5.8 oynarken kaçırdığınızı görmek için Haber bölümünü kontrol edebilirsiniz:

  bir kırık sürümünü kullanma artık Steam oyunda yoktur hatalar çalıştırmak zorunda olacak ve zaten Steam alacağı eksik özellikler olacak. Burada oyun satın alırken, güncelleme konusunda endişelenmenize gerek yok – artımlı güncellemeleri size Buhar açmak her zaman olsun, böylece yerine her zaman 6+ tam GB indirmek zorunda kalmadan, sadece son ne yana değişti indir güncelleştirme. Bu her zaman oyun ile mümkün olan en iyi deneyimi elde, bu rahat, kolay. Ve tabii ki, (tabii ki kırık / korsan sürümleri için garanti edilemez) bir virüs ile bilgisayarınıza bulaşabilir olacak hiçbir risk var.

  Son olarak, şu anda oyunun 1800 birimleri hakkında sattık. Bu çok gibi görünebilir ama gerçekten biz birçok birim bile bile kırmak için 10’dan fazla kez satmak gerekir. Ve daha biraz sürdürülebilir kar bölgeye girmek. Yani her satış bizim için sayar. Basitçe söylemek gerekirse: Biz sadece iş kalmak ve yeterince insan bu oyunları satın alırsanız bina oyunlar devam edebilirsiniz.

  Eğer bu oyunu beğendiyseniz eğer öyleyse, kesinlikle diğer insanların zor iş üzerinde serbest sürüşte yerine burada satın almalı.

  İşte Steam Holodance link var: http://store.steampowered. com/app/422860/

  • 1Menzil1

   hi okay

 • 1Menzil1

  vr değil yanılmıyorsam


Yandex.Metrica