MediaCoder 2015 Türkçe  Full indir + Portable

Format Dönüştürme Programı

Multimedya dosya formatı zenginliği ile günümüzde AVI, MPG, MP3, WAV formatlarının yanına taşınabilir aygıtlar ve gelişen işlemci performansıyla yeni formatlar ekledi. WMV, OGG, 3GP, MP4, FLV gibi bu yeni formatlarla bilgisayarımızda barındırdığımız dosya formatları çeşitlilik kazandı. Tabi bu kadar format sayısı olduğunda bu formatlar arasında dönüştürme ve değişim gibi ihtiyaçların doğması da gün geçtikçe artıyor. MediaCoder bu tarz yazılımlar arasında ücretsiz olması ve yüksek performansı ile en iyiyazılımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Program Kullanımı:

Program aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahip ve devreye sokmak için “Options>User Interface Language>Turkish” menü yolunu izleyerek programı Türkçe yapabilirsiniz. Fakat programın kullanımı zaten çok kolay olduğu için direk olarak İngilizce şekilde de kullanabilirsiniz.

Programı kurduğunuzda karmaşık sayılabilecek bir arabirim karşınıza çıkıyor. Dönüştürme işlemine tabi tutacağınız dosyaları eklemek için araç çubuğundaki “Add” butonuna tıklayın. Burada yer alan “menu_add_dir_all”‘a tıkladığnızda bir klasörün içerdiği tüm alt klasörlerdeki ses ve video dosyalarını da dönüştürme listesine ekleyebilirsiniz.

Ekranın en alt kısmında yer alan iki panelden soldakini kullanarak videolarınızı dönüştürebilirken, sağdakini kullanarak da ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Soldaki panelden “Ses” ya da “Video” sekmelerini seçerek, dönüştürme yapacağınız formatla ilgili ayrıntıları belirleyebilirsiniz. Programı kullanarak yaptığınız dönüştürme işleminden sonra yeni oluşturulan dosyaları oynatmak için Ctrl+F7 tuşlarını kullanabilirsiniz. Cep telefonları, dijital medya oynatıcıları, oyun konsolları gibi cihazlarda oynatılabilecek uyumlu videolar oluşturmak için ise “Uzantılar” menüsüne girerek burdaki seçenekleri deneyebilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:230-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.

MediaCoder Türkçe

(((Alternatif)))

MediaCoder Türkçe

(((Alternatif)))

MediaCoder Türkçe

 ===========
MediaCoder Türkçe
yeni


MediaCoder Premium Türkçe 0.8.45 Build 5865 32 x 64 Bit
Yorumlar
 • Utku Garip

  Merhabalar

  Program emre’nin söylediği gibi full değil. Ekran kartını kullanabilme, kesintisiz dönüştürme gibi özellikleri kapalı. Programı kullanmaktayım, 0.8.46.5865 sürümünü. Ve 200 MB’lık olanı indirdim ama DEMO 🙁 Acaba gerkçek full sürümünü ekleyebilirmisin?

  • 1Menzil1

   hemen bakalım, aslında bu 2 sürüm premium
   de var..
   acaba yanlışmı eklendi inciliyorum

Yandex.Metrica
0,1640,164
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping