5e0be0d9f0d472e5deeeba10368b2861

MediaMonkey Gold 2016 Full Türkçe  Full sürüm indir

Müzik Arşiv Yöneticisi + Portable

MediaMonkey iPod kullanıcıları ve ciddi müzik koleksiyoncuları için gelişmiş bir müzik yöneticisi ve oynatıcısı. CD’leri ve OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV, MP3 formatındaki ses dosyalarını katalog haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki ücretsiz veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Sizlere çok başarılı bir ekitet editörü sunan ve gelişmiş bir etiketleme sistemi kullanmanıza imkan veren program aynı zamanda otomatik dosya ve klasör yeniden adlandırma özelliği ile müzik kütüphanenizi daha düzenli tutmanıza yardımcı oluyor.

İçerdiği CD kopyalama aracı (ripper), CD/DVD yazıcısı (burner), ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi saklama ve yedekleme konusunda da ihtiyacınız olan her şeyi bulabildiğiniz MediaMonkey, elle yapılan veya otomatik olarak oynatım listesi hazırlayan playlist editörleri ile en sevdiğiniz şarkılara ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Müzik miksleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses seviyesi her zaman aynı düzeyde tutuluyor. Hatta şarkılarda seviye farklı bile olsa program sizin için seviyeyi kendi ayarlıyor. Winamp programının özelliklerini, eklentilerini ve görsel seçeneklerini de destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey Winamp’ı varsayılan oynatıcı olarak ayarlamanıza izin veriyor.

Taşınabilir ses aygıtları ile de uyum gösteren yazılım bilgisayarınızdaki medya arşivini iPhone, iPod, Walkman Telefonlar veya diğer taşınabilir cihazlarla senkronize etmenize olanak tanıyor. Gayet hızlı işlemler yapabilen bu program ile full text serach özelliğine de sahip olacaksınız. 50000’den fazla şarkıyı hiçbir duraksama yaşamadan tek bir arayüz üzerinden yönetmenize olanak tanıyan bu gelişmiş müzik yöneticisi ile artık müziğiniz ve arşivinizi her zaman yanınızda götürebileceksiniz.

MediaMonkey 4 sürümünde eklenen özellikler:

iPhone, iPad, iPod, Blackberry, Android gibi mobil cihazlarla otomatik senkronizasyon.
xBox, PS3 veya DLNA uyumlu televizyonunuzda video oynatabilir veya müzik çalabilirsiniz.
UPnP sunucusundan paylaşılan araçlara ulaşarak içeriğinizi çalıştırabilir. İndirme yöneticisiyle web sitelerinden içerik indirilebilir.
Video oynatma özelliği eklendi. AVI, MP4, WMV gibi tüm popüler video formatlarını aynı ses dosyaları gibi çalıştırabilir, senkronize edebilir veya düzenleyebilirsiniz.
Resmi büyütmek için tıklayın.

Boyut:37.mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü

Resmi büyütmek için tıklayın.

MediaMonkey Gold 2014 Full

(((Alternatif)))

MediaMonkey Gold 2014 Full

(((Alternatif)))

MediaMonkey Gold 2014 Full
===============

MediaMonkey Gold 2016 Full

yeni

 


MediaMonkey Gold 2016 Full Türkçe İndir v4.1.14.1813
Yorumlar
 • 1Menzil1

  setting kısmından dil değişmekte

 • 1Menzil1
  • mehmet bahçe

   sağol

  • mehmet bahçe

   hepsini denedim amarok on numara

 • mehmet bahçe

  selam menzil buna benzer başka bi program önerebilir misin amarok jetaudio aimp clementine kullandım bi winamp etmiyorlar onuda artık kullanmıyorum yani kısaca mp3leri listeleyecek oynatma listesi düzenleyecek bi oynatıcı lazım bana

 • 1Menzil1

  beta bu sitesindede var kurup denersenix görürsünüz,

  gelelim diğer konuya 1 sahte crackları demek itham altında bırakmak demek

  bir sürüm verdik güncelleme çıktıysa crack pasif olur,

  boşuna eklemiyoruz Fake crackleri yükleyip birde millete biz denedik ayağı yaptınız.

  nasıl bir kelime madem güvenmiyorsanız niye indirdiniz ?

  o konuda yorumunuzu görmedik demekki yardım istememişsiniz.. ayrıca Windows Blinds trial reset verdik..

  belliki siz yapamamışsınız…

 • beast79

  Başlık yanlış menzil ,sürüm 4.1.7.1741 olacak.. Zaten başlıktaki sürüm sitesinde yok.. 4.1.7.1741 sürümü elinde olanlar bir daha boşuna yüklemesinder. Bu siteyi seviyorum ama devamlı böyle küçük hatalar olması beni üzüyor.. FENCES 2.13 ve Windows Blinds bombanızı asla unutmayacağım.. Fake crackleri yükleyip birde millete biz denedik ayağı yaptınız.. 3’er gün uğraşmışımdır o fake crack’ler için..2-3 gün geç verin şu programları önce bi deneyin çalışıp çalışmadığını daha sonra crack’ın nasıl yapıldığını türkçe anlatan bi kurulum notu ekleyin arkadaş.. Yoksa indiririm yabancı siteden.. Bunlar benim için sorun değil ama çoğu insan zorlanıyor bu crack’ları yaparken.

 • halilcan

  abi bunun lisans anahtarı geçersiz diyor

  • 1Menzil1

   interneti kesip girermisiniz

 • Adnan Qümüş

  cibril kardes türçe denmiş ama türçe dil yeri yok nasıl oluyor???

Yandex.Metrica
0,1320,132
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping