norton2013an0sgnlive

~~ Program Bilgisi ~~ 
Sürüm: 2013 20.4.0.40 FINAL
Boyut: 156 MB
Dil: TÜRKÇE
İşletim Sistemi: Windows 8/7/Vista/XP


Programın Özellikleri;

Norton AntiVirusvirüslere, casus yazlımlara kısacası bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm program ve dosyalara karşı gelişmiş koruma sağlayan özellikli ve profesyonel bir güvenlik çözüm programı. Bilgisayarınızı tam olarak korumak ve güvenlik riski taşıyan kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız gerçek zamanlı koruma sağlayan Norton AntiVirus ile bunu sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda tüm aktiviteleri arka planda sizi rahatsız etmeden takip eden program her türlü veri alışverişinde risk gördüğü zaman sizi uyarıyor. E-posta ve anlık mesajlaşma (IM) programlarını da denetleyebilen Norton AntiVirus sizleri başkalarından gelebilecek virüslere karşı koruyor ve virüs, spyware, adware gibi kötü niyetli yazılım içeren dosyaları normal olanlardan ayırıyor.

Norton AntiVirus sürekli olarak kendini güncelleyen ve en son çıkan virüslere ve tehditlere karşı her zaman hazırlıklı yapısıyla en iyi korumayı sağlayan programların başında geliyor ve böylece sisteminizi yeni çıkan tüm tehditlere karşı hazır halde tutuyor.

nav201301sgnliveNorton AntiVirus 2013 20.4.0.40 Türkçe Full

(((Alternatif)))

Norton AntiVirus 2013 20.4.0.40 Türkçe Full

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Mental Hospital V Apk İndir + DATA v1.03 Armello Full İndir PC – Güncell HD

Yandex.Metrica