p90-workout-review-package P90M Workout Eğitim Seti İndir Görsel Videolu

P90M Workout Eğitim Seti,videolu anlatımlı egzersizler yapıp fit duruma gelip vucüt kaslalarınızda bu sayede güzel bir görünüme kavuşacak,sitede bir çok seviye seti bulunuyor.
Resmi büyütmek için tıklayın.
Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut:7-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

P90M Workout Eğitim Seti

(((Alternatif)))

P90M Workout Eğitim Seti

(((Alternatif)))

P90M Workout Eğitim Seti


P90M Workout Eğitim Seti İndir Görsel Videolu
Yorumlar
 • Oğuzhan Türkoğlu

  bu mu etkili x serisi mi amaç kilo vermek öncelikle

 • 1Menzil1

  sitede arat vermiştim çağrı

 • Çağrı Dönmez

  hocam boy uzatma ile ilgili eğitim seti vs. var mı acaba bi bakabilir misin?

  • 1Menzil1

   sitede arat vermiştim çağrı

 • Dogan Kaya

  Türkçeye çokta gerek yok arkadaşlar. En popüler evde egzersiz programından birisidir. Cidden artık spor yapmak için salonlara gitmeye, çok fazla zaman harcamaya ve paralar vermeye gerek yok. Tabi ki işi pro seviyede yapanlar için durum biraz daha farklı olacaktır. Burada temel amaç öncelikle sağlıklı olmak ve olabildiğince fit olup daha estetik görünmek. Zaten p90 daki hocanın yaşı ile fiziğine ve yaptıklarına bakacak olursanız sporun ne kadar önemli olduğunu ve insanı ne kadar olumlu yönde değiştirdiğine şahit olursunuz.
  Bel, sırt veya boyun bölgelerinde hangimizin ağrıları olmuyor. Çoğumuzun postürü bozuk. Bu egzersizler sayesinde bunlardan kurtulmanız mümkün. Kötü alışkanlıklardan kurtulmanız, daha iyi beslenmeniz ve daha iyi uyku uyumanız konusunda bile kesinlikle yardımcı olacaktır. Bunun dışında psikolojinin çok daha iyi olacağını söylememe gerek var mı ?
  Spor yapmamanın bahanesini bulan ve kendini kandıran çok kişi var. Ama unuttukları birşey var. Herkes elinden geldiği kadar spor yapabilir. Hareketleri en başta illa onlar gibi yapmaya çalışmak yada hızlı sonuç almak için aşırı zorlamak en büyük hatalardan birisidir. Sporu daha eğlenceli ve gelişeceğimiz seviyede belki başlarda daha yavaş veya hareketleri değiştirerek yada daha kısa süreler yaparak kendimizi alıştırabiliriz.Motivasyonunuz düşük ise hiç olmadı arkadaş çevreniz varsa futbol oynayın yada tek başınıza bile olsanız basketbol oynayabilirsiniz. Ertesi gün vücudunuzdaki etkiyi gördüğünüzde faydası olduğunu anlıyorsunuz zaten ve ne kadar ham olduğunuzu görüyorsunuz. Oralarda arkadaşlık edinip maçlar bile yapabiliyorsunuz. Böylece daha sosyal oluyorsunuz.
  Bu arada ben evde focus t25 yaparak kilo verdim ve oldukça fit hale geldim. Bir süre de p90 yapmıştım.

  Herkese iyi sporlar 🙂

 • 1Menzil1

  değil olunca belirtiyorum..

 • Ismayil Memmedzade

  turkcemi?

  • 1Menzil1

   değil olunca belirtiyorum..

Yandex.Metrica
0,1470,147
Yazılar(RSS) | Sitemap | | Ping