Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir | Para Modlu | v1.6

Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir | Para Modlu | v1.6

Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir, yayıncıların hayatlarına özenip sizlerde birer yayıncı olmak istemediniz mi? Bu harika oyun sayesinde sizlerde sevdiğiniz platformlardaki (twitch, youtube vb) yayıncılar gibi bir hayat yaşamaya ne dersiniz? Faturaları, yiyecekleri ve diğer hayatta kalma maliyetlerini ödemek için, oyuncunun bir iş bulması ve akışını biraz kenarda kullanması teşvik edilir. Kalitesiz bir internet ve zayıf bilgisayar özellikleriyle, düşük bir bit hızında 144p ve 30ps’de yayın yapmak zorunda kalıyorsunuz. Yayın kaliteniz düşük olunca da fazla izlenmiyorsunuz. Her şeyi dengede tutmak zorundasınız.

Bu aşamalı ilerleme ilk bakışta harika hissettiriyor, bilgisayarındaki RAM’i yükseltmek ve gelişmiş internet özelliklerine sahip yeni bir mülke geçmek çok tatmin edici geliyor. Ve abone sayısını izlemek, sonunda her gün işe gitmeyi bırakıp zamanımı akışa odaklayabileceğim noktayı aştı, gerçek hayattaki bir yayıncının aynı durumda hissetmesi gereken neşenin sıkıştırılmış bir versiyonu. Streamer Life Simulator içindek oyunlar oldukça zevkli, kendi sıralama sistemi ile ana oyun Counter Strike.

Uygulama android versiyon 4.4 ve üzerinde çalışmaktadır. Para modlu yani hilelidir ve son sürümdür. Sürekli güncellenektir.


Oyundan Görselleri de Sunalım 🙂


Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir

(((Alternatif)))

Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir

(((Alternatif)))

Streamer Life Simulator Hileli Apk İndir

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yorgun bir savaşçı...
    Duplicate Files Fixer Full 1.2.0.10864 İndir Vikings War of Clans APK v5.0.0.1464 ++ OBB Android
    
    Yandex.Metrica