Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe – Programlar 2017

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe,Kurulumsuz red_d arkadaşımızın yapmış olduğu tak kullan tarzında ve bol içerikli güncell sistem onada önerisi için çok teşekkür ederiz.

OFFİCE KULLANIMI
1-Masaüstündeki TextMaker, Presentation ve PlanMaker programlarını birkez çalıştırınız.İlk çalıştırmadan sonra dosya ilişkilendirmeleri tamamlanır ve bilgisayarınızda bulunan office belgeleri FreeOffice iconlarına dönüşünür.
2-Karşınıza gelen yazıcı ile ilgili kısmı “bunu bir daha gösterme” işaretleyip geçiniz.(Maalesef yazıcı desteği projeye daha gelmedi,gelirse daha sonra onu da eklerim) Sonrasında karşınıza gelen bilgi ekranlarını “tamam” deyip kapatın,kişisel verileri girmenize gerek yok ya da direk çarpıdan kapatın farketmez.
3-Küçük bir bilgi: TextMaker=Word, PlanMaker=Excel, Presentations=PowerPoint olarak sınıflandırılmıştır.
4-Küçük bir bilgi daha: İlk çalıştırmadan sonra sağtık > yeni sekmesinde officenin ikonları oluşacak.İlk sağa tıkladığınızda görünmezse 2. kez sağa tıklayın görünecektir.”Yeni” menüsünden oluşturacağınız office belgelerinin uzantısı “.doc” şeklinde değildir “.tmd” olarak oluşturur, siz farklı kaydetten doc ya da docx olarak kaydedin.Daha sonra kullanacağınız zaman problem olmasın.

WinRar SAĞTIK ÖGELERİ
1-Winrarın sağtıkta yeni arşiv oluşturma seçeneğini görmek istiyorsanız bilgisayarınızda bulunan herhangi bir winrar dosyasını açın ve şu yolu izleyin
seçenekler > ayarlar > bütünleştirme > işlev menüsü ögelerine gelin “tamam” deyin ve kapatın, 2 kere sağtık yapınca “yeni” menüsünde winrar arşiv oluşturma simgelerini görebilirsiniz.

VLC KULLANIMI
1-Bazı dosya ilişkilendirmeleri sistemin ilk açılışında aktif gelmiyor, aktifleştirmek için örneğin mp4 uzantılı bir videoya sağa tıklayın “birlikte aç” deyin “varsayılan programı seç…” deyin ve VLC yi seçin.

LİVE SİSTEMLER İLE İLGİLİ SORUNLAR VE BİLGİ
1-Örneğin Acronis kullanarak sisteminizin yedeğini D sürücüsüne aldınız ve aldığınız yedek dosyası görünmüyor.Bu durumda yapacağınız şey D sürücüsüne sağtık yapın > özellikler deyin > araçlar sekmesine gelin > hata denetimi bölümündeki denetle butonunu tıklayın. D sürücüsü taranacak ve düzeltildikten sonra kaydettiğiniz dosyalar görünecektir.Bu sorun tüm liveCD lerde mevcuttur, windows ya da linux farketemiyor.Sisteme dışardan müdahale edilmesi durumunda oluşan bir durumdur, yapılan bu sistemlerle ilgisi yoktur.

2-Hangi sistem daha avantajlıdır sorusunu kafanızı karıştırıyorsa:
x86: 2 GB ram ve üstü sistemler için kullanılır.(denendi)
x64: 3 GB ve üstü sistemler için kullanılır.(denendi)
içindeki programlar aynıdır ve aynı şekilde çalışır.

Programları rar dosyası içindeki resimden görebilirsiniz.ExaRadyo internet olmadan çalışmaz, Lazesoft ise fulldür tüm araçları dahil şekilde ekledim.
Ayrıca 2 tane küçük oyun ekledim,masaüstüne kısayol koymadım,Başlat > Programlar > Oyunlar da görebilirsiniz.

————————————————————-

Boyut:1-800-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
(((Alternatif)))

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
(((Alternatif)))

Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe
Win 8.1 PE 32×64 bit Türkçe

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür" --1Menzil1--
Boris Red Full 5.6.0 CE İndir Disney Emoji Blitz Apk İndir + Mod v1.10.1

Yandex.Metrica