Windows 7 Manager Full 5.1.9 Final indir

Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarınızın hızından yakınıyorsanız, tam ihtiyacınız olan sistem aracı Windows 7 Manager bir “tık” uzağınızda. Sistem optimizasyonunu sağlayarak Windows 7 hızlandırma işlemini oldukça kolay ve etkili biçimde gerçekleştirebilir daha verimli bir Windows 7 deneyimi yaşayabilirsiniz.

Windows 7 Manager ne işe yarar?

  • Windows 7 Manager, ayrıntılı donanım bilgileriniz için; Microsoft Officeürünlerinin ürün anahtarını bulmanıza olanak sağlar. Sisteminiz hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Windows 7 Manager, sistem hızı ve performansını iyileştirerek tek tıkla otomatik sistem temizlemesi ve onarımını yapar. Sistem araçlarındaki hataları giderir ve bazı gereksiz işlemleri sizin için bularak sonlandırır.
  • Sisteminizi günlük olarak temizleyebilir ve disklerinizi birleştirerek daha standart bir kullanım sağlar. Bunların yanı sıra kayıt dosyalarını birleştirme özelliğiyle kayıp ve gereksiz kayıtları temizleyebilirsiniz.
  • Windows 7 Managerile sisteminizi, başlangıç uygulamalarından sağ tık menüsüne; masaüstü görünümünden, simge düzenlemelerine kadar dilediğiniz gibi özelleştirebilir, kendinize has bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.
  • Windows 7 Manager, tarayıcınızı optimize ederek bağlantı hızınızı maksimum seviyeye ulaştırır.
  • Windows 7 Managerile; sistem bilgilerinizi, kişisel dosyalarınızı ve sürücülerinizi şifleyerek zararlı dosyalara karşı etkin bir sistem koruması sağlayabilirsiniz.

Windows 7 Manager ‘in sunduğu tüm bu ayrıcalıklar ile daha verimli ve stabil bir Windows 7 deneyimi yaşamak için ücretsiz olarak indirin.

8E26cHyHthJjxGN3e7jA20s4e3v3syXA


Windows 7 Manager Full

(((Alternatif)))

Windows 7 Manager Full

 

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Windows 8 Pro Türkçe 32×64 Msdn Orjinal Tiny Troopers İndir – PC Aksiyon Oyunu

Yandex.Metrica