Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe 2014 32×64 Bit full indir

.Windows 7 SP1 paketinden sonra gelen bütün güncellemelerin yer aldığı, stabil, sade ve hiçbir bileşenin çıkarılıp / eklenmediği bir windows 7 deneyimini yaşayın. Sistemi oluştururken orijinallik ve stabilliği ön planda tutup, sistem içerisinde yer alan hiçbir bileşende oynama yapılmamıştır.

SISTEM ÖZELLİKLERİ:
Bütün güncelleştirmeler sisteme entegredir..
28.01.2014 tarihi itibariyle toplam 147 adet güncelleştirme sisteme dahil olarak gelmektedir. Güncelleştirmeler tüm sistemlere entegre edildiği için hangi sürümü kurarsanız kurun hiçbir yeni güncelleştirme bulamayacaktır.

Güncelleştirmeleri en iyi yöntemle entegre ettik..
Sisteme entegre edilen güncelleştirmelerin hepsini (online güncelleştirmeler hariç) “Dism” yöntemiyle entegre edilmiştir. 3. parti bir yazılım, Sysprep veya Gimagex kullanılmamıştır! Peki “Dism” yöntemi nedir? Dism (Deployment Image Servicing and Management) windows 7 dvd sinde yer alan ve asıl windows dosyalarının bulunduğun “install.wim” dosyasini Windows 7’nin kendisine ait bir araç aracıyla açıp, güncelleştirmeleri dos komutlarıyla entegre etmektir. Bu şekilde entegre orijinal şekilde entegredir.

Internet Explorer 11 Deneyimi..
Internet Explorer 11’i sisteme orijinal şekilde entegre ettik. Orijinal şekilde yüklü olarak gelmektedir. Başlangıç sayfasını değiştirici veya başka bir ayar içerecek şekilde hiçbir “.reg (kayıt)” ayarı eklenmemiştir. Microsoftun orijinal sistemlerinde entegre edilmiş Explorer’i gibi başlangıç sayfası veya diğer ayarları varsayılan olarak gelmektedir. Orijinal şekilde “Dism” yöntemiyle entegre edildiği için stabil ve sorunsuz çalışmaktadır.

.Net Framework 4.5.1+ ve Türkçe Dil Paketini İçerir..
Günümüzde birçok uygulamanın çalışması için gerekli olan .Net Framework paketinin en son sürümü olan 4.5.1 ve güncelleştirmelerini içerir. .Net Framework paketi Windows 7 kurulumun son aşamasında kurulmaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonra Program Ekle / Kaldır menüsünden .Net Framework 4.5.1 ve Türkçe Dil Paketinin yüklenmiş olduğunu göreceksiniz.

Orijinal MSDN sürümleri kullanılmıştır..
Sistem hazırlanırken orijinal MSDN sürümleri kullanılmıştır. MSDN sürümleri aynen alınıp güncellemeler entegre edilip sunulmuştur. Hiçbir ekleme ve çıkartma yapmadan güncel, stabil, kararlı ve güvenli Windows 7 deneyimini yaşayın.

Windows 7 SP1 AIO (32 BIT&64 BIT) İÇERİĞİ:
Hem 32 Bit hemde 64 Bit sürümlerin yer aldığı DVD’dir. Bu DVD’de 32 Bit: Starter (x86), Home Basic (x86), Home Premium (x86), Professional (x86), Ultimate (x86); 64 Bit: Home Basic (x64), Home Premium (x64), Professional (x64), Ultimate (x64) sürümleriyle birlikte toplam 9 adet sürüm yer almaktadır. DVD’ nin boyutu; 4,83 GB’tır. 4,7 GB’lık bir DVD ye sığmamaktadır. USB den kurulum yapabilirsiniz. (Konu altına usb kurulumla ilgili bilgi ve program ekledim.)

DİKKAT: Windows kurulumunun son aşamasında (ayarlarınız sonlandırılıyor bölümünde) sabredip bekleyin! O kısımda net framework kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bilgisayarınızın hızına göre yüklemeyi tamamlayıp, masaüstü gelecektir. Ayrıca Aktivasyon için Windows Loader dosyaya ilave edilmiştir. Kullanım açıklaması ilave edilmiştir, aktivasyon işlemi sırasında internet bağlantınız mutlaka kapalı olsun.

 

————————————————————-

Boyut:4.7-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
    System Mechanic Full 12.5.0.80 Business Edition iCare Data Recovery Standard Edition Full 5.4
    
    Yandex.Metrica