Windows 8.1 Single Language İndir Türkçe | Formatlık Nisan 2021 Güncel ISO


Windows 8.1 Single Language İndir Türkçe, 4 Nisan 2021 tarihi itibari ile güncel formatlık windows 8.1 ISO dosyası arıyorsanız buldunuz. Windows 8.1’in en hafif ve en sade haliyle tanışın. Windows 8.1 SL indirip bilgisayarınızda hıza kavuşabilirisiniz. Pro’daki bir çok özelliğin varsayılan olarak çıkarıldığı bu çalışma dolayısıyla daha hızlıdır ve daha az yer kaplar. Sizler için net framework 3.5 bileşenini aktif ettiğim, güncelleştirmeleri de DISM yöntemi ile entegre ettiğim güzel bir çalışmadır.

Çalışma sadece güncel olmak için hazırlandı dolayısıyla bileşen çıkarılmadı veya ayar yapılmadı. Otomatik aktivasyon, seçmeli aktivasyon vb. şeyler içermez. Sitemizden örnek olarak KMSPico ile lisanslanabilir şekildedir. Kurulum sırasında isterseniz key yani anahtar girin isterseniz bu adımı atlayın. Office olarak kendi hazırladığım Office 2016-2019 çalışmasına da göz atabilirsiniz.

Sistemde Net fx 4.8 güncellemeleri dahildir. Eklenmeyen yani dışlanan güncellemeler sadece windows 10’a yükseltme, telemetri ve bug oluşturabilecek türden güncelleştirmelerdir. Yani güncelleme denetlediğinizde güncellemeler çıkabilir bunlar tamamen gereksizdir. 64 Bit yani x64 mimariye sahip sistem UEFI ve MBR kurulum için uygundur. x86 yani 32 bit sistemle sadece MBR kurulum yapılabilir.Formatlık Windows 8.1 SL Full İndir

(((Alternatif Linkler)))

Formatlık Windows 8.1 SL Full İndir

(((Alternatif Linkler)))

Formatlık Windows 8.1 SL Full İndir x86

Formatlık Windows 8.1 SL Full İndir x64

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yorgun bir savaşçı...
    Windows 8.1 Pro İndir Türkçe | Formatlık Nisan 2021 Güncel ISO AİMP 4.70 RC 1 Build 2248 Türkçe Tam indir
    
    Yandex.Metrica