Resmi büyütmek için tıklayın.

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün 2013 Türkçe Dublaj Tek Link

Filmin Konusu
Zor Ölüm,John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane, rotasını Rusya’ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus’tur.

Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack’i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Aynı dönemde Sovyet ordu kuvvetleri de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Baba-oğul, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişeceklerdir.

John McClane, Zor Ölüm 5 ile bu sefer Rusya’da! 1998’de başlayan Zor Ölüm (Die Hard) serisinin son halkası olan yapımın yönetmenliğini John Moore üstlenirken, oyuncu kadrosunda demirbaş isim Bruce Willis’in yanı sıra Jai Courtney, Cole Hauser, Sebastian Koch gibi oyuncular da yer alıyor.

.. Film Bilgisi ..
http://www.imdb.com/title/tt1606378/

Resmi büyütmek için tıklayın.
[tube]gDC_JWwXCuo[/tube]

Resmi büyütmek için tıklayın.
Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün-2013

(((Alternatif)))

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün-2013

Paylaşmak Güzeldir
Yazar
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
This War Of Mine The Little Ones Full Türkçe İndir PC Race Team Manager Apk İndir v2.2.2 Data + Mod Hile

Yandex.Metrica